Álláskeresők figyelmébe! Fegyveres biztonsági őr munkakör betöltésére hirdet állást az MTA KFKI

Fegyveres biztonsági őr munkakör

Főbb feladatok:

KFKI telephely őrzés-védelem 24/48 órás munkarendben

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az 1997. évi CLIX. törvény 7.§ (1) pontja szerinti eredményes vizsgát tett vagy az Országos Képzési Jegyzékben a fegyveres biztonsági őrök számára meghatározott szakképesítéssel rendelkezik, valamint a 190/2011. (IX/19.) atomenergiáról szóló törvényben meghatározottak.

    • középiskolai végzettség
    • sikeres erőnléti szintfelmérő vizsga
    • Alkalmassági csoportra vonatkozó egészségügyi és pszichológiai alkalmasság igazolása
    • személy- és vagyonőri végzettség (kamarai tagság nem szükséges)
    • számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk:

    • hosszútávú, biztos munkalehetőség
    • bejelentett munkahely
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • fix órabér
    • formaruházat
    • BKV bérlet
    • cafetéria
    • kedvezményes vállalati étkeztetés
    • ingyenes konditerem használat

Munkavégzés helye:

1121, Budapest, XII. kerület Konkoly-Thege Miklós út 29-33.