favicondani

Álláskeresők figyelem!Fegyveres Biztonsági Őr munkakör betöltésére hirdet állást a FŐTÁV Zrt.

Budapesti Távhőszolgáltató Zrt. (továbbiakban FŐTÁV Zrt.) Biztonságvédelmi főosztálya munkatársat keres hosszú távú munkavégzésre

Fegyveres biztonsági őr munkakörbe(FBŐ)

A munkavégzés helye: FŐTÁV Zrt. kijelölt telephelyei, objektumai, valamint tevékenységével összefüggésben Budapest közigazgatási határán belül gépjárművel járőrszolgálat.
Munkavégzés rendje: 12/24 – 12/48 órás munkarend.

Feladat:

A FŐTÁV Zrt. meghatározott objektumainak és vagyonának fegyveres védelme, alaptevékenységének biztosítása a törvényi és egyéb jogszabályi előírások, valamint az Őrségutasítás alapján.

Elvárások:

  • Előéleti megfelelés az 1997. évi CLIX. törvényben foglaltaknak.
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, mely során a 2012.évi CXX.tv szerinti speciális részt kell megjelölni.
  • Az 1997. évi CLIX. törvény 7.§ (1) pontja szerinti eredményes vizsgát tett vagy az Országos Képzési Jegyzékben a fegyveres biztonsági őrök számára meghatározott szakképesítéssel rendelkezik.
  • Alkalmassági csoportra vonatkozó egészségügyi és pszichológiai alkalmasság igazolása.
  • Megfelelő fizikai állóképesség megléte.
  • Számítógépes alapismeretek (Word, Excel).

Előnyt jelent:

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Küzdősportokban, állóképességet fejlesztő sportokban szerzett jártasság,
  • Aktív fegyveres biztonsági őri munkakörben töltött szolgálati idő,
  • Alapfokú tűzvédelmi tanfolyami végzettség megléte,
  • Hatósági fegyvervizsga,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Kiemelt cafeteria juttatás,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Stabil, biztos munkahely.