Álláshírdetés NKÖV Nonprofit Kft.

             NKÖV Nonprofit Kft.

                   Fegyveres Biztonsági Őri (FBŐ)

Az NKÖV Nonprofit Kft. fegyveres biztonsági őri (FBŐ) pozícióba keres munkatársakat 24 órás váltásos munkarendben, irányadó havi 240 vagy 172 óra teljesítéssel (szolgálati hely függvényében).

Társaságunkról:
Az NKÖV Nonprofit Kft. közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik a kiemelt jelentőségű nemzeti, kulturális értékek fegyveres védelmének területén. Társaságunk alapvető feladata a fegyveres biztonsági őrségről, a természetvédelmi és a mezei őrszolgálatról szóló 1997. évi CLIX. törvény alapján az Emberi Erőforrások Minisztériumának felügyelete alá tartozó, kiemelt múzeumok, közgyűjtemények (pl. Szépművészeti Múzeum, Magyar Nemzeti Múzeum) védelmének biztosítása. Társaságunk jelenleg Budapest különböző kerületeiben, valamint Szentendrén összesen 15 intézménynél lát elfegyveres biztonsági szolgálatot.

Adatkezelés:
Pályázati anyagának elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az NKÖV Nonprofit Kft. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az NKÖV Nonprofit Kft. rendelkezésére bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Az önéletrajzokat későbbi felhasználás céljából nem tárolja a Társaság, a később megüresedő vagy betöltendővé váló pozíciók miatt adatbázist nem épít belőlük. A Társaság érintetti jogokat részletesen tartalmazó adatkezelési szabályzata a Társaság honlapján elérhető.

Jogszabályi elvárások:
  •  Az 1997.évi CLIX. törvényben, illetve a 27/1998 (VI.10.) BM rendeletben meghatározottak szerinti szolgálat ellátása;
  • Járőrtevékenység, valamint felállított őri feladatok során ellenőrzések, biztonsági bejárások, megfigyelések végrehajtása;
  • Beléptetési és átvizsgálási feladatok;
  • Biztonságtechnikai rendszerek megfigyelése, az azokról érkező jelzésekre reagálás, valamint a szükséges intézkedések megtétele;
  • Szállítmánykísérési feladatokban részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

A munkakör betöltésének feltétele:

  • próbaidő alatt a fegyveres biztonsági őr rendőrség által kiadott hatósági szolgálati igazolvány megszerzéséhez szükséges vizsga teljesítése;
  • személy- és vagyonőri, illetve ezzel egyenértékű végzettség;
  • hatósági fegyvervizsga;
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen pszichológiai és orvosi alkalmasság (Társaságunk térítésmentesen biztosítja a vizsgálatokat);
  • őrzésvédelmi területen szerzett legalább két éves tapasztalat;
  • jó fizikai állóképesség;
  • legalább középfokú végzettség;
  • számítógépes alapismeretek;
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • fegyveres biztonsági őri tapasztalat;
  • biztonságtechnikai rendszerek kezelésében jártasság;
  • szállítmánykísérési területen jártasság;
  • idegennyelv ismerete;

Amit kínálunk:

  • 24 órás szolgálatok;
  • versenyképes jövedelem (akár bruttó 2050,- Ft / óra)
  • fegyveres biztonsági őri vizsgára térítésmentes felkészítés és vizsgáztatás;
  • bejelentett munkahely;
  • továbbképzések, szakmai tréningek, kiképzések, tapasztalatszerzés;
  • lehetőség vagyonőri munkavégzésre, szállítmánykísérésre.

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérem, hogy a Profession.hu oldalon keresztül adja be szakmai önéletrajzát.